Rejestracja nowego użytkownika

Twój adres IP: 54.166.141.12
Data dodania: Wed, 20 Jun 2018 21:21:25

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies

Login
Hasło
Powtórz Hasło
E-mail
token  przepisz token

Rejestracja

 • Rejestracja jest bezpłatna.
 • Po wypełnieniu odpowiednich pól i po przyciśnięciu przycisku 'zarejestruj', ukaże się strona z podziękowaniem oraz z linkiem 'zaloguj' do logowania się w serwisie w celu dodania wpisu, oferty.
 • Rejestracja jest równoznaczna z zaakceptowaniem zasad i warunków korzystania z bazy danych Biznes.GdzieSzukac.pl udostępnianej przez serwis GdzieSzukac.pl

Regulamin

Zasady i warunki korzystania z bazy danych udostępnianej przez GdzieSzukac.pl
 1. Baza danych GdzieSzukac.pl zawiera informacje o podmiotach będących osobami prawnymi lub fizycznymi, które prowadzą działalność gospodarczą na terenie Polski jak i poza jej granicami. Baza zawiera również informacje o innych podmiotach, które takiej działalności nie prowadzą, a zamieściły w bazie informacje pozwalające na ich identyfikację.
 2. Dokonanie wpisu rejestracyjnego do bazy GdzieSzukac.pl w obecnym kształcie jest bezpłatne. Nowe wpisy przed pojawieniem się na stronach katalogu teleadresowego wymagają akceptacji moderatora. Ma to na celu utrzymanie wpisów w jednolitym standardzie oraz ogólną kontrolę treści w celu uniknięcia działań złośliwych.
 3. Dokonanie wpisu do bazy adresowej GdzieSzukac.pl odbywa się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Jego wypełnienie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 4. GdzieSzukac.pl zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji na podane adresy e-mail.
 5. Serwis dostępny jest we wszystkie dni roku, 24 godziny na dobę. GdzieSzukac.pl. jednakże zastrzega sobie możliwość dokonywania przerw spowodowanych konserwacją techniczną serwisu bądź innymi nagłymi wypadkami złego funkcjonowaniem sieci Internet. GdzieSzukac.pl w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty spowodowane przerwami.
 6. Niedozwolone jest wykorzystanie informacji uzyskanych z bazy danych do przeprowadzania korespondencji seryjnej, niezależnie od jej charakteru i treści.
 7. Niedozwolone jest odpłatne bądź nieodpłatne udostępnianie informacji uzyskanych z bazy danych osobom trzecim, a także publiczne udostępnianie bądź rozpowszechnianie tych informacji. Użytkownik może sporządzać wydruki z bazy danych tylko wyłącznie na swoje potrzeby.
 8. Uzyskane dane z bazy adresowej GdzieSzukac.pl. mogą być wykorzystywane jedynie w celach prywatnych użytkownika. Znaczy to, że dane powyższe nie mogą być wykorzystywane do celów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
 9. GdzieSzukac.pl zastrzega sobie możliwość wprowadzania ograniczeń na dostęp do serwisu dla poszczególnych użytkowników bez podania przyczyny.
 10. GdzieSzukac.pl zastrzega sobie prawa do usunięcia wpisów z bazy danych niezgodnych z przepisami prawa, dobrymi obyczajami, zawierających wulgaryzmy lub naruszających dobra osobiste osób trzecich.
 11. GdzieSzukac.pl. podejmuje wszelkie starania, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu. Serwis nie ponosi jednak odpowiedzialności za straty lub utracone korzyści użytkownika mające związek z korzystaniem z bazy adresowej serwisu GdzieSzukac.pl spowodowane błędnymi informacjami zawartymi w bazie danych lub niewłaściwym funkcjonowaniem sieci Internet.